Pokud máte zájem o ošetření přípravky JUVÉDERM®, domluvte si nejprve konzultaci s estetickým lékařem.

Jestliže už máte jasnou představu o tom, jakou partii obličeje byste chtěli ošetřit, nebo vás jednoduše zajímají bližší informace, lékař s vámi projde možnosti a může vám sestavit plán ošetření na míru. Nemáte žádnou povinnost objednat se na ošetření.

Vyplňte tento jednoduchý online dotazník, který vám pomůže stanovit cíle a ujasnit si, na které partie se chcete zaměřit, a vytvořte si vizuální profil, který přinesete s sebou na schůzku.

Využijte možnost přidat k dotazníku fotografie. Ty umožní vašemu estetickému lékaři vidět vaše různé výrazy, například když se usmíváte nebo mračíte.

Každá návštěva zahrnující ošetření výrobky JUVÉDERM® trvá 30 minut až hodinu. Některé zákroky zahrnují použití lokální anestezie, která pomůže omezit diskomfort, který můžete během ošetření pociťovat.

Výsledky je možné pozorovat krátce po zákroku. V místě aplikace injekce se může objevit zarudnutí či otok. Váš den může normálně pokračovat v závilosti na zvoleném ošetření

Dříve, než si domluvíte návštěvu, zamyslete se nad tím, které z následujících otázek byste chtěli při konzultaci položit:

Ověř to: Řeknete mi něco o vašem vzdělání a zkušenostech? Injekci by vám měl aplikovat pouze školený a kvalifikovaný lékař, který vám může hrdě prezentovat své zkušenosti a probrat s vámi průběh ošetření během konzultace.
Podívej se: Mohu vidět příklady vaší práce? Požádejte o fotografie před/po pacientů, které váš lékař ošetřoval. Požádejte rovněž o fotografie pacientů, kterým pomohl dosáhnout podobného vzhledu.
Zjisti to: Jakou značku používáte? Zeptejte se, jakou značku používá a proč. Měli byste si nechat aplikovat pouze schválené dermální výplně, které byly vyvinuty uznávaným výrobcem.
Porozuměj tomu: Jaké ošetření musím podstoupit, abych získal/-a vytoužený vzhled? Můžete mi vysvětlit jednotlivé body léčebného plánu? Váš lékař by měl svou odpověď navázat na emociální aspekty vašeho žádoucího vzhledu (tj. zaměřit se na 'vzhled', po kterém toužíte, nikoli na konkrétní 'vrásky'). Dobrý lékař vám řekne, zda je možné dosáhnout vašeho vysněného vzhledu, a doporučí plán ošetření. Ten by měl zahrnovat i cenu, aby vše bylo vyjasněno předem.

NAJÍT KLINIKU

Vyhledejte kliniku a domluvte si konzultaci s Vaším lékařem.