Médiální obraz a aktivity týkající se značky Juvéderm

Juvéderm Volux

Tvar dolní části obličeje hraje důležitou roli v tom, zda je naše tvář vnímána jako přitažlivá. Její ideální tvar je často charakterizován silnou, prominentní bradou a čelistí. V současné době přibývají lidé, kteří s tvarem v této oblasti spokojeni nejsou – výrazné rysy polevily, chybí jim pevné kontury nebo je trápí nevýrazná brada. Allergan při svém průzkumu zjistil, že až 43 % Evropanů není spokojeno s tvarem své tváře. S tím nyní pomůže novinka na trhu – Juvéderm® VOLUX. Nejnovější dermální výplň v kolekci VYCROSS®, která je součástí portfolia značky Juvéderm®. Tato dermální výplň na bázi kyseliny hyaluronové je vyvinuta speciálně pro péči o bradu a spodní čelist.
“Za ideální lze považovat stav, kdy se brada, ret a špička nosu při pohledu z profilu dotýkají imaginární přímky. Definovat lze ale i stav, který ideální není a v tom případě můžeme pacientům pomoci. Prvním případem je vrozeně hypoplastická brada, která je menší a její doplnění přispěje pozitivně ke zlepšení balancu v obličeji. Pro tyto pacienty je tato mini-invazivní metoda skvělým řešením. Druhá skupina je o dost širší, protože se brada přirozeně s věkem mění a atrofuje. Když zvětšíme projekci, navrátíme bradě její původní tvar, tak napínáme kontury obličeje, což funguje sekundárně k vypnutí povadlé kůže a pozitivně tak přispěje k celkovému omlazení vzhledu obličeje.” uvádí MUDr. Lucie Kalinová, primářka Brandeis Clinic v Praze.

Doposud bylo jen několik metod, jak těmto pacientům pomoci a většina z nich byla invazivních. „Jde například o bradové implantáty nebo o plastiku brady (genioplastiku či mentoplastiku). Dermální výplně v této oblasti estetické medicíny přináší skutečný posun – jde o mini-invazivní metodu, která je časově i finančně výhodnější,“ dodává Kalinová.

Juvéderm® VOLUX byl navržen tak, aby ve srovnání s Juvéderm® VOLUMA, který pomáhá pleti navrátit ztracený objem, zvýšil kapacitu zdvihu. Tento strukturální gel kyseliny hyaluronové obnovuje či vytváří objem obličeje a nabízí tak viditelné a uspokojivé výsledky, které trvají až 18 měsíců.