JUVÉDERM® je přední světová značka dermálníchch výplní s obsahem kyseliny hyaluronové (KH). Výsledky dosažené se značkou JUVÉDERM® mohou trvat 9 až 24 měsíců v závislosti na zvoleném ošetření. JUVÉDERM® se spojí s podkožní tkání, což zajistí výsledný přirozený vzhled.

Jednička mezi výrobky s obsahem kyseliny hyaluronové podle tržního podílu značky na většině trhů, u nichž máme k dispozici data (2018).



Juvéderm® VOLITE

Naše injekční ošetření zaměřené na kvalitu pleti může zlepšit hydrataci až na 9 měsíců. Můžete ho použít na ruce, obličej, krk a dekolt

  • pro zvýšení elasticity.
  • zlepšete vzhled jemných vrásek
  • získejte jemnější pleť a rozlučte se s nerovnostmi pleti

Juvéderm® VOLUX

Juvéderm® VOLUX, injekční gel na bázi kyseliny hyaluronové, je navržen pro:

  • obnovu a vytvoření chybějícího objemu tváře
  • definici a konturování oblasti brady a mandibulární linie
  • výsledky lze pozorovat po dobu 18–24 měsíců.

Klinická studie s přípravkem Juvéderm® VOLUX prokázala účinnost trvající 18 měsíců po prvním ošetření s možností korektivního ošetření v oblasti brady a čelisti. Klinické výsledky přípravku Juvéderm® VOLUMA s lidokainem a výsledky srovnání těchto přípravků v preklinických testech naznačují délku trvání in situ 18–24 měsíců.


Váš estetický lékař vám pomůže najít pro vás ten nejvhodnější výrobek Juvéderm® a řekne vám, jakým způsobem může být použit k oživení vašeho vzhledu, vylepšení vašeho profilu nebo vytvarování vašich rysů.

Najděte kliniku a domluvte si konzultaci.

SPRÁVNÉ OŠETŘENÍ

Vytvoříme pro vás osobní plán ošetření založený na vašich individuálních požadavcích a dále vám poradíme, jaké množství výrobků JUVÉDERM® budete potřebovat k dosažení požadovaných výsledků.

Před léčbou
Ošetření 1
Ošetření 2
Ošetření 3
Výše uvedené obrázky ukazují pacienta, který podstoupil ošetření konkrétním množstvím přípravků JUVÉDERM® při různých zákrocích během jednoho dne. Potřebné množství přípravku JUVÉDERM® určí váš lékař.

VÝSLEDKY POZNÁTE HNED

96%
PACIENTŮ HLÁSILO, ŽE JSOU NADŠENI NEBO SPOKOJENI IHNED PO OŠETŘENÍ PŘÍPRAVKEM JUVÉDERM® VOLUMA.*

NAPLÁNUJ TO

Sestavte spolu s lékařem plán ošetření založený na vašich osobních cílech. Zjistěte více o průběhu konzultace a najděte nejbližší kliniku. Vezměte prosím na vědomí, že výplně značky JUVÉDERM® mohou potenciálně způsobit nežádoucí vedlejší účinky. V případě jakýchkkoli obav se obraťte na svého lékaře.